O NAS

Lądem, morzem i powietrzem. Na pewno się uda!

Firma MAJU Logistics to najwyższa jakość usług logistyczno-spedycyjnych.
Działamy szybko i z konsekwencją dążymy do osiągnięcia założonego celu. Nie boimy się wyzwań i wciąż zmieniających się warunków na rynku. Dzięki temu podejściu stale powiększamy grono zadowolonych klientów.

Stawiamy na profesjonalizm, kreatywność i dbałość o najmniejsze szczegóły związane z naszą pracą. Doskonałe efekty zawdzięczamy naszemu doświadczeniu w branży, wykwalifikowanemu personelowi i nieustępliwości pozwalającej wykonać każde powierzone nam zadanie.

Oferujemy pełną obsługę z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu towarów – drogą lądową, morską, jak i powietrzną. Zapewniamy profesjonalny serwis, gwarancje terminowości oraz rzetelność w wykonywanej przez nas pracy. Tam, gdzie będzie to potrzebne, organizujemy transport intermodalny (wieloma gałęziami transportu).
Nasi klienci zawsze otrzymują tylko najkorzystniejsze rozwiązania.

Współpracujemy z firmami z branży w całej Europie. Dzięki temu szybko i w najlepszy z możliwych sposobów reagujemy na potrzeby klientów. Służymy także doradztwem w zakresie procesów logistycznych i wyborem najkorzystniejszego rozwiązania w danej sytuacji. Nawet najmniejsze zlecenie jest dla nas źródłem satysfakcji – dzięki niemu, naszą pracą możemy przyczynić się do osiągnięcia kolejnych celów naszych klientów.
Dołożyliśmy starań, by stać się wiarygodnym partnerem na lata. Spełniamy najwyższe światowe wymogi i zawsze odważnie wychodzimy naprzeciw postawionym celom.

Będziemy dumni, jeśli zainteresują się Państwo naszą ofertą.

Z poważaniem,
zespół MAJU Logistics

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania BIURO@MAJULOGISTICS.PLCopyright 2012 MAJU Logistics
All rights reserved | Wszelkie prawa zastrzeżone